Z ostatniej chwili

Olej z konopi - najczęściej zadawane pytania

Czy dawka zależy od masy ciała? Tak jak na każdą substancję również na olej konopny każdy będzie miał inną tolerancję i trzeba tą kwestię będzie brać pod uwagę.

Dlatego im większa masa tym najczęściej większe dawki będzie trzeba stosować. Co może się stać, gdy dojdzie do wykorzystania zbyt dużej dawki? W momencie, gdy jednocześnie jest się w trakcie chemioterapii najczęściej może się pojawiać odczucie mdłości oraz zawroty głowy. Będzie to prawdopodobnie takie dziwne samopoczucie. U niektórych mogą się pojawić wymioty, ale będzie to normalny proces łączenia leczenia olejem oraz chemioterapią. Zmęczenie czy odczucie letargu to także takie odczucie, które często się pojawia w początkowym leczeniu. Dlatego olej powinno się zażywać około 2 godziny przed snem. Nawet jeśli się przedawkowało nie trzeba panikować. Substancja jest naturalnego pochodzenia, dzięki temu jest w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia. Ma oczywiście silne działanie i z tego powodu pojawiać się będzie takie a nie inne samopoczucie ale nie będzie trzeba się tego jakoś szczególnie bać. Póki co nie ma znanych przedawkowań śmiertelnych. Uczucie będzie nieznane, ale nie będzie niebezpieczne. W takim momencie trzeba zadbać o dotlenienie swojego organizmu. Można również napić się jakiegoś słodkiego napoju ponieważ jak się okazuje w ten sposób dziwne uczucie będzie mogło zniknąć. Nie powinno się ich pić tylko, gdy ma się nowotwór. W przypadku kobiet w ciąży nie ma badań, które mówiłyby o złym działaniu konopi, ale zawsze przed rozpoczęciem kuracji warto się skonsultować z lekarzem, który będzie się w tym temacie specjalizował. Nie jest to także taki środek, który może wpływać na prowadzenie pojazdów mechanicznych. W większości krajów jednak okazuje, że trzeba wcześniej przeprowadzić konsultację z lekarzem, który będzie się w tym specjalizował. Olej powinno się przechowywać w ciemnym chłodnym miejscu, oczywiście trzeba go chronić przed dziećmi.

Autorzy portalu

logo-footer

Autorami portalu są doświadczeni specjaliści z wielu dziedzin, mający szeroki wachlarz wiedzy na temat marihuany, jej wad i zalet oraz działania tego zioła. Zapraszamy do przyjemnej i edukującej lektury naszych artykułów. 

Często czytane

Olej konopny pomaga w walce z nowotworem!
Olej konopny dla osób starszych oraz dzieci
Olej z konopi - najczęściej zadawane pytania

Świeże newsy branżowe

W obliczu epidemii koronawirusa amerykańscy artyści Kevin Smith i Jason Mewes...
Prawo dotyczące marihuany i prawnicy według stanu
Top 5 CBD Receptury Dla Poprawy Twojego Snu & Ulgi Stresu
© Copyright slub.waw. All Rights Reserved.